intencje 6 – 12.05

Poniedziałek, 6 maja
18.00 C +Wanda Pacyna – od Krawczyków i Sołtysiaków ze Stęgoszy

Wtorek, 7 maja
W intencji parafian

Środa, 8 maja – Msza św. za wielu zmarłych
18.00 C +Irena Banaszak – od Macioszczyków z Chociczy, Agaty i Piotra Anusz, Stefanii i Bronisława Macioszczyków z Aleksandrowa, Gancarzów z Szypłowa i Sulęcinka, Dominiki i Piotra Nyczke z córką; +Maria /3 rocz./ i Stefan Grodzccy oraz zm. z rodz. Grodzkich i Ulatowskich; +Henryka(k) Orczykowska – od Sławomira Zdrojowego z rodz., i Pawła Zdrojowego z rodz.; +Aleksandra(k) Ciesielska – od Hieronima i Teresy Kowalskich, Aleksandry i Dominika Woźniaków z Żerkowa; +Bożena Moszyk – od wnuczki Pauliny z rodz., wnuka Tomasza z żoną, wnuczki Natalii z mężem i Czubkowskich; +Leonard Grobelny – od Włodzimierza Wałkowskiego z rodz., Czesława i Jerzego Sołtysiaków z rodzinami, Kasprowiaków i Łączniaków, Idczaków, Stanisława Wójcickiego, Stefana Domagały i Mandziaków, Małgosi Jackowskiej z rodz., Doroty i Bogdana Domagałów i Mariusza Łączniaka; +Jadwiga i Antoni Odasz – od Rosiejków, Meissnerów, Kubackich, Leokadii Grzśkowiak, Jana i Krystyny Kujawów, Małgosi Jackowskiej i Doroty Domagała z rodzinami, Mareckiej i Mazurków; +Henryk Parzęczewski – od Baszyńskich, Małgorzaty Stamierowskiej z rodz., Ignaszaków, Ewy Kubali i Heleny Kmieć, Zofii Piątkowskiej z rodz., Doroty i Bogdana z Jarocina; +Mariola Nowak – od Tomasza Świgonia, Reni Mazurek z rodz., Ewy Krykwińskiej z rodz., Marii Olejnik i Korachów, Agaty Zgolińskiej z rodz., Henryka i Urszuli Nowaczyków, Moszyków, Pietrowskich z Wodnej, Starostów z Krótkiej; +Krystyna Fabisch – od synów: Zdzisława z żoną, Marka z rodz., Mirosława z żoną Katarzyną, wnuczki Anny z rodz., synowej Donaty z synami;

Czwartek, 9 maja
18.00 D

Piątek, 10 maja
18.00 C +Maria i Edward Młodzińscy, Katarzyna, Stanisław i Sylwester Tomaszewscy

Sobota, 11 maja
13.00 D Msza św.
18.00 D +Zbigniew Koch – od kuzynek: Marii i Anieli z rodz. oraz z mamą; +Marek i Czesław Sołtysiak

VI Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie
8.00 D +Jolanta, Andrzej, Łucja, Stanisław Raś; Stanisław Adamczak, Celina i Zygmunt Stróżyk
10.00 C +Irena Banaszak – od Robaków i Kaczmarków, Stratyńskich, Pineckich
12.00 D +Mirosława Tomczak; +Daniel i Andrzej Tomczak, +Franciszka(k) i Franciszek(m) Każmierczak i zm. z rodz.