msze zbiorowe za zmarłych

Czwartek 24.11 – Msza zbiorowa za zmarłych
18.00 D +Zofia Stroińska – od Pauliny Szulc i Krzysztofa z Dębna, Arlety i Krzysztofa Olejniczaków z synem, od Katarzyny Szulc z mężem i synem; +Krystyna Waszak – od Juszczaków z Gąsiorowa i Łuszczanowa, Idziaszków i Durczaków z Żerkowa, od Ireny i Marii Stamierowskich; +Mirosław Stamierowski – od Tadeuszaków z Dębna i Orzechowa, Meissnerów, Kubackich i Leokadii Grześkowiak, Strzelczyków z Dębna; +Feliksa Jaśkowiak – od wnuczek: Katarzyny z rodz. i Jolanty; +Stanisław Antczak – od Sylwii Jasińskiej z rodz. i Ireny Kaźmierczak, Rajmanów, Skibów i Przysieckich; +Krystyna Antczak – od Stamierowskich, Wojciechowskich z Chrzana; +Henryk Hetmańczyk – od Krystyny i Jana Kujawów, Szymona Kujawy i Rafała Kujawy z rodzinami, Marii Balickiej, Jolanty i Andrzeja Kujawów; +Zofia Dutkowiak – od Stamierowskich, Marciniaków, Kozłowskich, od Sieradzkich i Majchrzaków;+Stanisław(m) Dutkowiak /21 rocz./ i Zbigniew Majchrzak; +Józef Zakrzewski – od Ireny i Marii Stamierowskich; +Zygmunt Cyrulewski – od Leszka Jańczaka, Eugeniusza Piętki z rodzinami, Jana i Krystyny Kujawów; +Stanisław(m) Kwieciński – od Jarosława Kowalskiego i Andrzeja Szymańskiego oraz Szymańskich z W.Nowej; +Mirosława(k) Jańczak – od teściowej Danieli z Marcinem, Renaty, Joanny i Donaty z rodzinami; +Helena /19 rocz./ i Jan Jędrzak i zm. rodzice; +Wanda Włodarczak – od mieszkańców Wolicy Koziej

Piątek 25.11 – Msza zbiorowa za zmarłych
18.00 C +Piotr Szewczyk – od kuzyna Mieczysława z żoną z Jarocina, kuzynki Doroty z mężem ze Starej Obry, matki chrzestnej z mężem, kuzynki Marzeny Piotrowskiej z rodz., +Zygmunt Cyrulewski – od Stefanii Bednarek, Stefana Klugi z rodz., Wojtczaków, Michalaków, Nowaczyków; +Jolanta Raś – od Marii Grzelak z rodz., Wojtczaków, Michalaków, Krystyny i Jana Kujawów; +Janina Kierzkowska – od Stefana Domagały i Mandziaków, Krzysztofa Młodzińskiego, Zarządu i Koła Polskiego Związku Emerytów i Rencistów z Żerkowa, Lidii Marciniak z mężem i dziećmi, Ryszarda i Teresy Pietrowskich, Marka Pietrowskiego z rodzina z Mostowej, Stróżyków i Władysławy Adamczak, Bartkowiaków z Pięczkowa, Bronisława Janickiego z rodz., Mazurkiewiczów z Bieździadowa, Jana Nowaka z rodz., Asi z mamą i bratem; +Marek Rapczyński – od kolegów i koleżanek z rocznika 1983 z Chrzana i Stęgoszy z wychowawczynią, kolegów z giełdy ogrodniczej, Urbaniaków i Nowaczyków z Nowskowa; +Jan Kmieć – od Lucjana i Emilii Izydorczyk z synem, Janiny Czosnowskiej, Stillerów z Tokarowa, Antczaków i Cieślaków, Krawczyków, Chlebowskich z Noskowa, Magdaleny i Wojciecha Majdzińskich z dziećmi; +Helena Kubis – od Gadzińskich, Głodków, Jolanty i Andrzeja Kujawów, Heleny Jeleniewskiej, Władysława Piaseckiego z rodz.,;+Paweł Kubacki – od sąsiadów z Długiej; +Maria Goździaszek – od Stefana Świętka, Marii Zielińskiej z rodz., Małgorzaty Kołodziej z rodz., Szymkowiaków z Chrzana, Kazimiery Świątek z Pawłowic z synami, Świątków i Bożeny z Barbarą Woźniakowskich; +Bernadeta Durczak – od Rosiejków, Łukasiewiczów, Begierów, Krystyny i Jana Kujawów, Heleny i Stefana Klugów, Banasiaków z mamą, Kubisów i Głodków; +Elżbieta Jerzyniak – od Zofii Majsnerowskiej z Pięczkowa, Matuszaków z Komorza, cioci Janiny, kuzyna Janusza z rodz. i kuzynki Haliny z rodz., Waldemara i Marleny Pawełczyk z Radlina, Zukrów z Jarocina, Piotra Antczaka z rodz.,; +Marianna Dutkowiak – od córki Bożeny i wnuka Jakuba oraz wnuczki Romki z mężem i dziećmi; +Genowefa i Stanisław(m) Łączniak, Krystyna i Tadeusz Hornschuch (Honrszuk), Marta Hornschuch i Henryk Penderak, Janina i Franciszek Łączniak, Janina i Ryszard Łączniak i wszystkich zmarłych z tych rodzin – oraz – o błog.Boże w rodzinie; +Janina i Kazimierz Filipiak i zm. z rodz.; +Stanisława(k) Langner – od Biernacików z Chrzana;+Stanisław(m) Kwieciński – od Meissnerów z Chrzana, Nowickiego z Gdyni i Kwiecińskich z Gdańska; +Mirosława Jańczak – od Koleckich i Andraszaków; +Ryszard Kaczmarek – od kuzyna Waldemara z rodz.; +Stanisław(m) Pawlak – do Mariusza Styś z rodz. i Jacka Mikołajczaka z rodz.; +Teresa Szymkowiak – od syna Eugeniusza z żoną