ogłoszenia 18.07

1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej
2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna), za składkę gospodarczą – 1863,5PLN
3. Za tydzień po każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów (zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. – a nie tylko przy samochodach). Błogosławieństwo też po sobotniej Mszy św. o godz. 18.00
4. Za tydzień zbiórka do puszki na pomoc poszkodowanym w nawałnicach w Europie – jest to inicjatywa Caritas Poznańskiej
5. Proszę o podawanie intencji ok 2 tygodnie wcześniej oraz osobą, która na 28.08 (godz. 18.00) ma w Dębnie Mszę św. zarezerwowaną /Hybiak/
6. Ogłoszenie spoza parafii. Wójt gm. Nowe Miasto nad Wartą zaprasza na szczepienia przeciw COVID-19 bez rejestracji. Terminy i potrzebne informacje na plakatach w gablotach oraz na stronie internetowej parafii.