ogłoszenia 31.07

 1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej
 2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna), za ofiary złożone przy okazji błogosławieństwa pojazdów – 1712,5 PLN
 3. I Czwartek Miesiąca – adoracja do 19.30, potem spotkanie biblijne (biuro parafialne nieczynne); I Piątek – spowiedź w Dębnie 16.15 do 16.45 i podczas adoracji w Chrzanie do 19.30. I Sobota – objazd chorych od 8.00 (przed odpustem nie będzie kolejnego), wieczorem Nabożeństwo I Sobót Miesiąca, a w I Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 „Godzina Święta”.
 4. Wtorkowa Msza św. za parafian – „prywatna” intencja. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 5. Bardzo dziękuję za podarowane kwiaty do kościoła.
 6. Od poniedziałku do środy nie będzie mszy św. – proboszcz pod telefonem.
 7. Księga intencji będzie wyłożona w II połowie września.
 8. Odpust parafialny – modlitwa dziękczynna za plony
  13.08 – Msza św. za zmarłych parafian, Dębno godz. 18.00 – potem modlitwa na cmentarzu i poświęcenie nowych nagrobków, a bezpośrednio po nabożeństwie za zmarłych na cmentarzu – nabożeństwo fatimskie przy figurze (pewnie ok. 19.45-20.00)
  15.08 – o godz. 8.00 Msza św. w Chrzanie, o godz. 10.00 i 12.00 w Dębnie
  Sumę odpustową poprowadzi ks. dr hab. Mariusz Białkowski – wykładowca AMP w Poznaniu . Podczas każdej mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Przed kościołem zbiórka na Caritas Archidiecezjalną. Do pomocy proszę osoby do niesienia sztandarów i feretronów, dziewczynki do sypania kwiatów i panów do asysty. Strażaków proszę o przygotowanie parkingu i kierowanie ruchem a parafian o liczny udział.
  16.08 – Msza św. w intencji starszych i chorych parafian (sakrament chorych), Dębno godz. 16.00 oraz spotkanie przy ciastku i kawie (proszę o pomoc w przygotowanie ciasta i kawy) – jeśli będzie pogoda to spotkanie na placu (jak w zeszłym roku)
 9. Zmarła śp. Helena Kubis z Chrzana, pogrzeb był w piątek. Wieczny odpoczynek …