1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, także w niedzielę przed Mszami świętymi
  2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna)
  3. Od poniedziałku do piątku Proboszcz na urlopie.
  4. W sobotę 13.07 o godz. 20.30 przy figurze w Dębnie nabożeństwo fatimskie.
  5. Od 1.07 na czas lipca i sierpnia Msze św. – godz. 8.30 w Dębnie i godz. 11.00 w Chrzanie. Uroczystości 15.08 wg dotychczasowego układu Mszy św.
  6. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów – z okazji św. Krzysztofa, w sobotę 20 i niedzielę 21.07
  7. Planowany jest wyjazd do Lichenia – 26.07 /piątek/. W tym dniu Msza św. w bazylice połączona z modlitwą o uzdrowienie – prowadzi o. John Bashobora. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Spotkanie organizuje Katolicka Odnowa w Duchu Świętym diecezji włocławskiej.
  8. Zmarł śp. Tadeusz Karliński. Msza św. pogrzebowa była w czwartek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …