ogłoszenia 7.08

 1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej
 2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna). Za tydzień składka gospodarcza.
 3. Odpust parafialny – modlitwa dziękczynna za plony
  13.08 – Msza św. za zmarłych parafian, Dębno godz. 18.00 – potem modlitwa na cmentarzu i poświęcenie nowych nagrobków, a bezpośrednio po nabożeństwie za zmarłych na cmentarzu – nabożeństwo fatimskie przy figurze (pewnie ok. 19.45-20.00)
  15.08 – o godz. 8.00 Msza św. w Chrzanie, o godz. 10.00 i 12.00 w Dębnie
  Sumę odpustową poprowadzi ks. dr hab. Mariusz Białkowski – wykładowca AM
  w Poznaniu. Podczas każdej mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Przed kościołem zbiórka na Caritas Archidiecezjalną. Do pomocy proszę osoby do niesienia sztandarów i feretronów, dziewczynki do sypania kwiatów i panów do asysty. Strażaków proszę o przygotowanie parkingu i kierowanie ruchem.
  16.08 – Msza św. w intencji starszych i chorych parafian (sakrament chorych), Dębno godz. 16.00 oraz spotkanie przy ciastku i kawie (proszę o pomoc w przygotowanie ciasta i kawy) – jeśli będzie pogoda to spotkanie na placu (jak w zeszłym roku)
 4. Wtorkowa Msza św. za parafian – „prywatna” intencja. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 5. Księga intencji będzie wyłożona w II połowie września.