Ogłoszenia parafialne 13.10.2019 r.

1. Bardzo dziękuje wszystkim osobom, które zadbały o kaplicę w Chrzanie i kościół parafialny, za dzisiejszą składkę gospodarczą
2. Dzisiaj o godz. 19.30 pod figurą NMP w Dębnie ostatnie nabożeństwo fatimskie.
3. Za tydzień składka przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.
4. W październiku Nabożeństwa Różańcowe po wieczornych Mszach świętych.
5. Spotkanie kręgu biblijnego – 16.10 – godz. 19.30 (środa)
6. Modlitewnik dla Grup Różańcowych – za tydzień do odbioru (bo nie przyjechał dostawca)
7. W dniu 21.10 (poniedziałek) o godz. 18.00 na salkach w Chrzanie pobranie miary na alby dzieci pierwszokomunijnych. Obecność konieczna. Będą wtedy dostępne medaliki.
8. Jak dotąd jeszcze 35 os. nie opłaciły miejsc w kościele parafialnym (pieniądze z ławek w tym półroczu – na zapłatę za system alarmowy w kościele).
9. Zmarł śp. Antoni Suchorski z Chrzana. RIP
10. Na prośbę: W przychodni w Nowym Mieście – kolejna seria badań kariologicznych, 24.10 br. Szczegóły na plakatach – w gablotach