1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, także w niedzielę przed Mszami świętymi
  2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna), za pomoc przy pracach w ogrodzie.
  3. W środę (jak nic się nie wydarzy nadzwyczajnego) montaż nowego nagłośnienia w kaplicy w Chrzanie. Pojawią się w środę niedogodności – nie będzie nagłośnienia na wieczornej Mszy św.
  4. Można wpłacać za ławki (cel – nagłośnienie) – jeśli można prosić to od razu za cały rok, oraz na półroczne wymienianki.
  5. Możemy (jak zwykle) pomóc Adamowi Wasiewiczowi w pozyskaniu pieniędzy na leczenie i rehabilitacje – odpis 1,5% od podatku dochodowego. Szczegóły na karteczkach wyłożonych na stoliku oraz na stronie internetowej parafii.
  6. Organizowana jest pielgrzymka do Wilna, do Ostrej Bramy i na Suwalszczyznę 02 – 05 lipca 2024 r. Zapisać się można do 14 kwietnia 2024r.
  7. Zmarła p. Łucja Główka z Chrzana. Msza św. pogrzebowa – poniedziałek, godz. 10.00 w kaplicy w Chrzanie. Wieczny odpoczynek …