• intencje

    intencje 4 – 10.07

    Poniedziałek, 4 lipiec
    18.00 C +Teresa Szymkowiak – od szwagierki Stefanii Mazur i Mazurkiewiczów

    Wtorek, 5 lipiec
    Za parafian

    Środa, 6 lipiec
    18.00 C +Stefan Czosnowski – od żony

    Czwartek, 7 lipiec
    18.00 D W intencji powołań i o zaangażowanie w życia duszpasterskie parafii

    Piątek, 8 lipiec
    16.00 D Msza św. ślubna
    18.00 C +Marian(m), Anna i Bernard Woźniakowscy i zm. z rodz. Woźniakowskich i Szewczyków

    Sobota, 9 lipiec
    16.00 C Z okazji 45 rocznicy sakramentu małżeństwa – z podziękowaniem za przeżyte lata, otaczających bliskich i przyjaciół, z prośbą o dar zdrowia i błogosławieństwo Boga
    18.00 D +Marta i Władysław Gendaszyk

    XV Niedziela Zwykła
    8.00 D +Teresa Kołodziej – /9 rocz./ i zm. z rodz. Lewandowskich
    10.00 C +Marek Domagała /13 rocz./, Florentyna Kluga /11 rocz./ i zm. z rodz. Domagałów i Klugów
    12.00 D +Andrzej i Daniel Tomczak; +Franciszka(k) i Franciszek(m) Kaźmierczak i zm. z rodziny

  • bez kategorii

    msze zbiorowe za zmarłych

    Środa 29.06 – Msza zbiorowa za zmarłych
    18.00 C +Emilia Psyk i zm. z rodz.: Szymenderów, +Józef Szczepański; +Janina i Kazimierz Filipiak; +Bolesława(k) Kowalska – od Klaudii i Wojciecha Rasiów; +Tadeusz Rzepka – od Begierów i Łukasiewiczów; +Bronisława(k) Andraszak 1) – od chrześniaka Andrzeja z rodz., Józefa Andraszaka z rodz., Krystyny Dzięciołowskiej z rodz., 2) – od chrześniaczki Wioletty Wojaczyk z rodz.,; +Andrzej Rogoziński /15 rocz./ i zm. z Nowaczyków i Rogozińskich; +Władysław(m) i Teresa Starosta; +Henryk Piotrowski – od Ani z dziećmi, Natalii z rodz., Pauliny z rodz., Agaty z rodz., Lidii i Dominiki, Roberta Sobczaka z żoną, pracowników Kopalni Gazu Radlin, Pańczaka z Bieździadowa, Agaty i Mateusza Borutów, Stasiaków; +Jolanta Raś – od Ani i Tadeusza Dyderskich z Panienki, Biernacików z Chrzana, Świątków i Waldemara Baranka; +Janina Kierzkowska – od wnuków: Katarzyny z rodz., Ewy z rodz., Konrada z rodz. i wnuka Kamila, Tomasza, Damiana z Ewą; +Piotr Szewczyk – od Marii Olejnik, Tomasza Walczaka z rodzicami, Joanny Korach z rodz., Piotra Olejnika z rodz., Agaty Zgolińskiej z rodz., Sławomira Kardasza z rodz., Kamili Kardasz z rodz., Urszuli i Henryka Nowaczyków, kolegi Grzegorza Mielcarka z żoną; +Elżbieta Jerzyniak – od Szymankiewiczów z dziećmi i dziadkiem, Suchorskich z Długiej i Leśnej, Łukasiewiczów i Begierów, Meisnerów, Kubackich, Leokadii Grześkowiak, Jolanty i Andrzeja Kujawów z rodz., Andrzeja Klugi rodz., Małgorzaty Zdunek z rodz, Patryka Klugi z żoną; +Bernadeta Durczak – od Alicji i Grzegorza Tomaszewskich, Marzeny i Krzysztofa Dobroś z Ludwikiem, Magdy i Bogumiła Janiaczyk Hubertem, Parzęczewskich, Mateusza i Małgorzaty Stachowiak z dziećmi, Honoraty Łączniak z rodz., Suchorskich z Leśnej; +Janina Andrzejewska – od Wojciechowskich i Marianny Banaszak, Melnyków, Bajerów, Głowków i Rzepków z mamą, Krzysztofa Młodzińskiego; +Marek Rapczyński – od Lucyny i Grzegorza Milecarków, Staszaków, Joanny i Patryka Gancarz, Wawrzyniaków, Kowalczyków, Sylwii Jasińskiej z rodz., Ireny Kaźmierczak; +Paweł Kubacki – od Stanisławy Grześkowiak, Mazurków z Borzęcic, Krystyny Orczyk i Roberta Szymczaka z rodzinami, Szczepaniaków z Kamienia, Kierownictwa i Pracowników firmy ZALMET z Zalesia; +Zygmunt Cyrulewski – od Leszka Kmiecia z rodz., Heleny Kmieć z rodz., Danuty i Tadeusza Strugałów z rodz., Czesia i Franka z Bytomia; +Jan Kmieć – od Antoniego i Czesława Pochów z rodz., Firmy Centrozłom Wrocław (Kalisz), firmy Ekometal Krystian Januszka, Michalskich z Chociczy, Stanisławy Poch z Chociczy, Bandyków z Chrzana, Tyrakowskich; +Maria Goździaszek – od Juliusza Goździaszka z rodz. z Parzęczewa, Telefsora z rodz. z Raszew, Mariusza Łączniaka z rodz., Nawrockich, Ewy i Teresy Kubali; +Zygmunt Maćkowiak – od Janiny Bałoniak; +Dariusz Chwaliński i +Stanisław Mieloszyk – od społeczności Szkoły Podstawowej w Chrzanie

    Czwartek 30.06 – Msza zbiorowa za zmarłych
    18.00 C +Ryszard Grębocki – od chrześniaka Damiana z rodz.; +Mieczysław(m) Szych – od rodz. Janickich; +Bronisława(k) Andraszak – od Anny Kaczmarek; +Zdzisław Kubiak /12 rocz./, +Janina Wasilewska; +Stanisława Rosiejka – od Jana, Stanisława, Henryka Hyżyk, Haliny Kaczmarek, Marii Tomczak, Haliny Andryszewskiej z rodz., +Zygmunt Cyrulewski – od Witkowskich z Jarocina, Wasielewskich z Dobieszczyzny, Urszuli Kubiak z dziećmi, Rasiów z Wodnej; +Marianna /24 rocz./ i Kazimierz, Stanisław Kiełbasa i zm. z rodz.;+Stanisław Kiełbasa – od Durczaków i Grażyny Hoffman z Lgowa, Durczaków z Dębna, Jacka Nyczke z rodz.; +Stanisław Antczak – od Cieślaków i Antczaków, Elżbiety Tomczak i Bernadety Mikołajczak z rodz.; +Krystyna Antczak – od kuzynki Haliny z rodz. i Przysieckich, Sylwii Jasińskiej z rodz. i Ireny Kaźmierczak, Justyny, Iwony i Wojtka z rodzinami; +Jan Witczak – od syna Roberta z rodz., Skibińskich i Kozłowskich; +Feliksa Jaśkowiak – od córki Danuty z mężem; +Mirosław Stamierowski – od Wacława Stempniewicza z Nowego Miasta, Domagałów i Stempniewiczów z Nowego Miasta; +Zofia Stroińska – od mieszkańców Dębna;