• ogłoszenia 19.05

    1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, także w niedzielę przed Mszami świętymi
    2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna), za dzisiejszą składkę gospodarczą – 2578,7PLN
    3. Nabożeństwa majowe – po wieczornych Mszach św. w dni powszednie.
    4. W poniedziałek nie ma Mszy św. – proboszcz na zjeździe swojego rocznika święceń kapłańskich
    5. Informacja o zbliżającej się Uroczystości Bożego Ciała
    6. Procesja Bożego Ciała w czwartek 30.05 odbędzie się wg stałego porządku:
      Msza św. w Chrzanie o godz. 8.00 (bez kazania). O godz. 10.00 wyruszy procesja spod domu p. Pieczyńskiej do 4 ołtarzy, które przygotowują:
      I – mieszkańcy Dębna nr: 17,18,19,20
      II – mieszkańcy Dębna nr: 21,22,22a,23
      III – mieszkańcy Dębna /Góry/
      IV – mieszkańcy Wolicy Nowej
      Na zakończenie Msza św. Zapraszam wszystkich do licznego udziału, panów niosących baldachim, poczty sztandarowe, panie do niesienia obrazów, dziewczynki do sypania kwiatów i dzieci pierwszokomunijne.
      Msze św. w oktawie o godz. 19.00 (z wyjątkiem soboty – 18.00 i niedzieli – 12.00). W niedzielę Msza św. w kościele (nie ma wyjazdowych Mszy św.)
    7. W Chrzanie /zakończenie oktawy/
      I Ołtarz – obok domu p. Starostów (przygotowują mieszkańcy Żerkowskiej);
      II Ołtarz – obok p. Woźniakowskich (przygotowują mieszkańcy Kolejowej i Dworcowej),
      III – Ołtarz obok p. Stróżyków (przygotowują mieszkańcy Leśnej, Wierzbowej, Sportowej i Polnej),
      IV – Ołtarz przy kaplicy (przygotowują mieszkańcy Okrężnej, Krótkiej i Mostowej).
      Asysta jak w Boże Ciało. Pana Kujawę – proszę jeśli to możliwe – o przewiezienie feretronów i sztandarów na procesję.
  • intencje 20 – 26.05

    Poniedziałek, 20 maja
    18.00 C Nie ma Mszy świętej

    Wtorek, 21 maja
    W intencji parafian

    Środa, 22 maja – Msza św. za wielu zmarłych
    18.00 C +Teresa Szymkowiak, Andrzej Świątek; +Sylwester List – od chrześniaczki Elżbiety z mężem; +Krystyna Fabisch – od chrześniaczki Anny z rodz., chrześniaka Eugeniusza z żoną, od Magdów i Sieradzkich, jadwigi Magda, Stasia Rasia z Klaudią, Balickich z Jarocina; +Henryk Parzęczewski – od Bandyków, Katarzyny Bandyk, Karola Królaka z dziećmi, Karola Czerniaka z rodz., Krzysztofa Młodzińskiego, Alicji i Grzegorza Tomaszewskich, Janiaczyków, Dobrosiów; +Bożena Moszyk – od córki Arlety z mężem, córki Ilony z rodz., wnuczki Żanety z mężem, wnuczki Anity z dziećmi, wnuka Przemysława z rodz.; +Leonard Grobleny – od Rybków i Nagłych z Radlińca; Stanisława Piotrowskiego z rodz., Cyrulewskich, Stamierowskich z Dębna, Jasiniaków z Goliny, Andrzeja i Jolanty Kujawa, Ireny i Kazimierza Gadzińskich,Marchwiaków ze Stęgoszy; +Zygmunt Przysiecki – od szwagra Mariana z żoną, Jarosława Zgolińskiego z rodz., Krzysztofa Zgolińskiego z rodz., Hani Szymczak z rodz.

    Czwartek, 23 maja – Msza św. za wielu zmarłych
    18.00 D +Henryk Górczyński – od Antczaków z Witaszyc, Pawlaków ze Wschowy, Krzysztofa Haaka z rodz., +Mirosława Tomczak – od Sołtysa i Rady Sołeckiej oraz mieszkańców Dębna, od Sołtysa i Rady Sołeckiej z mieszkańcami Chrzan, od koleżanek i kolegów z Zespołu „Stokrotki”, +Teresa Grzeszczyk /4 rocz./, Władysław /24rocz./ Grzeszczyk i zm. z rodz. Grzeszczyków i Marczaków

    Piątek, 24 maja
    18.00 C +Eugenia Rzepa – od Beaty Hetmańczyk z rodz.;

    Sobota, 25 maja
    18.00 D +za zmarłych rodziców i za wszystkich zm. z rodz.: Melerowiczów i Pochów

    Niedziela Trójcy Świętej /zmiana kolejności Mszy św./
    8.00 C +Mariola Nowak – od męża Andrzeja, synów: Piotra, Macieja z rodz., siostry Ireny
    10.00 D +Karol Szymczak, Marian(m) Rajman i zm. z rodz.
    12.00 D Uroczystość I Komunii Świętej

  • ogłoszenia 12.05

    1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, także w niedzielę przed Mszami świętymi
    2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna), za dzisiejszą składkę gospodarczą. Dziękuję wszystkim osobom, które wybrały się na święcenia diakonatu Franciszka.
    3. Nabożeństwa majowe – po wieczornych Mszach św. w dni powszednie.
    4. Nabożeństwo fatimskie – 13.05 (poniedziałek) godz. 20.30
    5. Planowany jest wyjazd na Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Św. w Polsce.
      Sobota 18 maja – Błonia Jasnogórskie.
      09:30 – zawiązanie wspólnoty
      10:00 – katecheza
      12:00 – Eucharystia Przerwa obiadowa
      15:00 – koronka do Miłosierdzia Bożego
      15:15 – konferencja modlitwa o wylanie Ducha Świętego
      17:00 – zakończenie
      INFORMACJA
      Orientacyjny koszt – ok. 90PLN, wyjazd godz. 5.00 – kaplica w Chrzanie
    6. UWAGA – sobota, 18.05 – wyjątkowo Msza św. w Dębnie – godz. 16.00 /z racji wyjazdu do Częstochowy/
    7. W imieniu rodziców Adama Wasiewicza i jego, dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1.5% podatku dochodowego
  • intencja 13 – 19.05

    Poniedziałek, 13 maja
    18.00 C +Marianna i Franciszek(m) Królak, Agnieszka, Stanisław(m), Henryk, Kazimierz(m) Biernacik, i zm. z rodz. oraz o zdrowie w rodzinie

    Wtorek, 14 maja
    W intencji parafian

    Środa, 15 maja – Msza św. za wielu zmarłych
    18.00 C +Leonard Grobelny – od Katarzyny i Mateusza Mikołajczaków z córkami; Mirosławy Zielińskiej z rodz., Doroty, Honoraty i Michała z rodz.,Skibińskich z Wilkowyi i Janczaków z Goliny, Mikołajewskich i Kasprzaków z Żernik, Zielińskich z Bieździadowa, Zofii i Jerzego Jeżyniaków; +Mariola Nowak – od Reginy i Ryszarda Langnerów z synami, Stefanii Bednarek z Chrzana, Elżbiety i Zdzisława Nowaków z Żerkowa, Michalaków i Wojtczaków, Władysławy Adamczak, Aliny i Jarosława Stróżyków, Krzysztofa Młodzińskiego; +Teresa Szymendera – od syna Pawła z rodz., Anny Kaczmarek z rodz., Zbigniewa i Agnieszki Szymenderów z Dębna z rodz.,

    Czwartek, 16 maja
    18.00 D +Henryk Górczyński – od Ilony i Mariusza z Olą, Klary z rodz., Elżbiety z rodz. z Radlina, Ireny i Marii Stamierowskich

    Piątek, 17 maja
    18.00 C +Henryk Parzęczewski – od szwagrów: Marka Tomaszewskiego, Andrzeja z żoną i dziećmi, Natalii z Adamem i dziećmi, Stefana Domagały, Elżbiety, Mirosławy i Leszka z rodz.

    Sobota, 18 maja // UWAGA MSZA ŚWIĘTA o godz. 16.00//
    12.30 D Msza św.
    16.00 D +Józef Moszyk /1 rocz./

    Niedziela Zesłania Ducha Świętego
    8.00 D +Marian /11 rocz./ Woźniakowski i za zm. z rodz.: Woźniakowskich i Szewczyków – o radość nieba
    10.00 C +Romuald Grzelak i za zm. z rodz.: Grzelaków i Michałkiewiczów
    12.00 D +Łucja Główka – od córki Anny z mężem

  • ogłoszenia 5.05

    1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, także w niedzielę przed Mszami świętymi
    2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna), za puszkę na ASD – 166 PLN
    3. Za tydzień składka gospodarcza. Msza św. o godz. 12.00 z kazaniem dla dzieci, po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych
    4. Nabożeństwa majowe – po wieczornych Mszach św. w dni powszednie.
    5. Wyjazd na święcenia diakonatu Franciszka do Poznania.
      Zbiórka Chrzan – godz. 8.15 koło kaplicy w Chrzanie, potem Dębno (na górach ) Wolica Kozia (koło OSP)
    6. Planowany jest wyjazd na Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Św. w Polsce.
      Sobota 18 maja – Błonia Jasnogórskie.

      09:30 – zawiązanie wspólnoty
      10:00 – katecheza
      12:00 – Eucharystia Przerwa obiadowa
      15:00 – koronka do Miłosierdzia Bożego
      15:15 – konferencja modlitwa o wylanie Ducha Świętego
      17:00 – zakończenie
      Pora wyjazdu – ok 4/5 rano, powrót 23/24.
      Orientacyjny koszt – ok. 90PLN
    7. UWAGA – sobota, 18.05 – wyjątkowo Msza św. w Dębnie – godz. 16.00 /z racji wyjazdu do Częstochowy/
    8. W imieniu rodziców Adama Wasiewicza i jego, dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1.5% podatku dochodowego
  • intencje 6 – 12.05

    Poniedziałek, 6 maja
    18.00 C +Wanda Pacyna – od Krawczyków i Sołtysiaków ze Stęgoszy

    Wtorek, 7 maja
    W intencji parafian

    Środa, 8 maja – Msza św. za wielu zmarłych
    18.00 C +Irena Banaszak – od Macioszczyków z Chociczy, Agaty i Piotra Anusz, Stefanii i Bronisława Macioszczyków z Aleksandrowa, Gancarzów z Szypłowa i Sulęcinka, Dominiki i Piotra Nyczke z córką; +Maria /3 rocz./ i Stefan Grodzccy oraz zm. z rodz. Grodzkich i Ulatowskich; +Henryka(k) Orczykowska – od Sławomira Zdrojowego z rodz., i Pawła Zdrojowego z rodz.; +Aleksandra(k) Ciesielska – od Hieronima i Teresy Kowalskich, Aleksandry i Dominika Woźniaków z Żerkowa; +Bożena Moszyk – od wnuczki Pauliny z rodz., wnuka Tomasza z żoną, wnuczki Natalii z mężem i Czubkowskich; +Leonard Grobelny – od Włodzimierza Wałkowskiego z rodz., Czesława i Jerzego Sołtysiaków z rodzinami, Kasprowiaków i Łączniaków, Idczaków, Stanisława Wójcickiego, Stefana Domagały i Mandziaków, Małgosi Jackowskiej z rodz., Doroty i Bogdana Domagałów i Mariusza Łączniaka; +Jadwiga i Antoni Odasz – od Rosiejków, Meissnerów, Kubackich, Leokadii Grzśkowiak, Jana i Krystyny Kujawów, Małgosi Jackowskiej i Doroty Domagała z rodzinami, Mareckiej i Mazurków; +Henryk Parzęczewski – od Baszyńskich, Małgorzaty Stamierowskiej z rodz., Ignaszaków, Ewy Kubali i Heleny Kmieć, Zofii Piątkowskiej z rodz., Doroty i Bogdana z Jarocina; +Mariola Nowak – od Tomasza Świgonia, Reni Mazurek z rodz., Ewy Krykwińskiej z rodz., Marii Olejnik i Korachów, Agaty Zgolińskiej z rodz., Henryka i Urszuli Nowaczyków, Moszyków, Pietrowskich z Wodnej, Starostów z Krótkiej; +Krystyna Fabisch – od synów: Zdzisława z żoną, Marka z rodz., Mirosława z żoną Katarzyną, wnuczki Anny z rodz., synowej Donaty z synami;

    Czwartek, 9 maja
    18.00 D

    Piątek, 10 maja
    18.00 C +Maria i Edward Młodzińscy, Katarzyna, Stanisław i Sylwester Tomaszewscy

    Sobota, 11 maja
    13.00 D Msza św.
    18.00 D +Zbigniew Koch – od kuzynek: Marii i Anieli z rodz. oraz z mamą; +Marek i Czesław Sołtysiak

    VI Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie
    8.00 D +Jolanta, Andrzej, Łucja, Stanisław Raś; Stanisław Adamczak, Celina i Zygmunt Stróżyk
    10.00 C +Irena Banaszak – od Robaków i Kaczmarków, Stratyńskich, Pineckich
    12.00 D +Mirosława Tomczak; +Daniel i Andrzej Tomczak, +Franciszka(k) i Franciszek(m) Każmierczak i zm. z rodz.