• ogłoszenia 4.06

    1. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej
    2. Można wpłacać za ławki.
    3. Każdego dnia, 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej
    4. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zadbały o kościół i kaplicę, a także za pieniądze przelewane na konto parafii (jako darowizna). Za tydzień składka inwestycyjna i puszka na KUL i szkoły katolickie.
    5. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci, które przystąpiły do I Komunii Św. Za miłą współpracę przy organizowaniu uroczystości, zaangażowanie w jej przebieg, a także wspólną modlitwę w czasie „Białego tygodnia”. Zapraszam jednocześnie do udziału w czasie procesji Bożego Ciała i podczas oktawy.
    6. Procesja Bożego Ciała w czwartek 8.06 odbędzie się wg stałego porządku:
      Msza św. w Chrzanie o godz. 8.00 (bez kazania). O godz. 10.00 wyruszy procesja spod domu p. Pieczyńskiej do 4 ołtarzy, które przygotowują: I – mieszkańcy Dębna nr: 17,18,19,20, II – mieszkańcy Dębna nr: 21,22,22a,23, III – mieszkańcy Dębna nr: 24,24a,26,28,29,30,31,32 oraz Lutyni, IV – mieszkańcy Wolicy Koziej
    7. Na zakończenie Msza św. Zapraszam wszystkich do licznego udziału, panów niosących baldachim, poczty sztandarowe, panie do niesienia obrazów, dziewczynki do sypania kwiatów i dzieci pierwszokomunijne.
    8. Msze św. w oktawie o godz. 19.00 (z wyjątkiem soboty – 18.00 i niedzieli – 12.00).
    9. Podczas oktawy śpiewać będziemy nieszpory eucharystyczne.
      Do asysty zapraszam
      piątek – Dębno i Lutynia
      sobota – W. Kozia i Hermanów
      niedziela – W. Nowa
      poniedziałek – Kolejowa, Dworcowa, Krótka, Okrężna, Wodna i Mostowa
      wtorek – Długa, Boczna, Wierzbowa, Leśna, Żerkowska
      środa – Osiedlowej, Jabłoniowej, Wiśniowej, Słonecznej, Polnej, Akacjowej, Sportowej i Sosnowej
    10. W piątek, po Bożym Ciele – dyspensa od pokarmów mięsnych
    11. Msza św. odpustowa ku czci św. Alberta – sobota 17.06 godz. 16.30. /W tym dniu nie będzie Mszy św. wieczorem w Dębnie/
    12. Zestawienie ołtarzy w czasie zakończenia w Chrzanie
      I obok p. Starostów – mieszkańcy ul, Długiej – od p. Bendarków do Kujawów
      II obok p. Woźniakowskich – mieszkańcy od p. Jackowskich do Hetmańczyków
      III obok domu p. Stróżyków – mieszkańcy od p. Maćkowiaków do Rosiejków
      IV przy kaplicy – mieszkańcy od p. Klugów do Świerblewskich
  • intencje 5 – 11.06

    Poniedziałek, 5 czerwiec
    18.00 C +Jan Kmieć

    Wtorek, 6 czerwiec
    18.00 D Msza św. z udzielenie sakramentu bierzmowania

    Środa, 7 czerwiec – Msza św. zbiorowa za zmarłych / Msza św. z Bożego Ciała/
    18.00 C +Riada Haidara (m) – od Bożeny i Barbary Woźniakowskich; +Józef Moszyk – od mieszkańców ul. Osiedlowej; +Helena i Stanisław Wojciechowscy – od kuzyna Mariana z żoną i rodz. z Dębnicy, kuzynki Zofii Michaś z rodz, Stanisława Wojciechowskiego z rodz. z Żerkowa, Barbary Wojciechowskiej z rodz., Dariusza Maląg z rodz. z Kalisza; + Teresa Jagodzińska – od Andrzeja i Jolanty Kujawów z rodz.

    Czwartek, 8 czerwiec – Boże Ciało
    8.00 C +Janina, Kazimierz, Magdalena, Ignacy Filipiak, Marta i Wacław Bachorz, Maria Grugul
    1000 D Msza św. za parafian /na końcu procesji/

    Piątek, 9 czerwiec /msze św. w oktawie – godz. 19.00
    19.00 D Msza św. za parafian z Dębna i Lutni

    Sobota, 10 czerwiec
    18.00 D Msza św. za parafian z Wolicy Koziej i Hermanowa

    X Niedziela Zwykła
    8.00 C +Marian Tomaszewski /w rocz. śm./ i zm. z rodz.: Tomaszewskich i Filipiaków
    10.00 D +Maria /40 rocz./ i Kazimierz Gwizdek, Teresa, Leon, Benon Pawełczyk
    12.00 D Msza św. za parafian z Wolicy Nowej