• intencje 17 – 23.06

    Poniedziałek, 17 czerwiec
    Bierzmowanie w Cielczy – godz. 18.00

    Wtorek, 18 czerwiec – św. Br. Alberta
    18.00 C Msza św. odpustowa w kaplicy w Chrzanie

    Środa, 19 czerwiec – Msza św. za wielu zmarłych
    18.00 C +Janina, Kazimierz, Magdalena, Ignacy Filipiak; +Marta i Wacław Bachorz; +Maria Gurgul; +Łucja Główka – od Józefa Lisa i Szymankiewiczów, Marii i Piotra Konwerskich z rodz., Wioletty i Zygmunta Rosiejków z rodz., Wojtczaków i Michalaków, Małgorzaty i Romana Cenkrów; +Leonard Grobelny – od Ewy i Waldemara Lisewskich oraz Bartosza, Roberta, Natalii, Marty, Izabeli i Miłosza z rodzinami, Beaty i Andrzeja Grzebyszaków z dziećmi, Wiśniewskich i Sołtysiakowej; +Mieczysław Podgajski – od Bożeny i Dariusza Podgajskich z rodz.

    Czwartek, 20 czerwiec – Msza św. za wielu zmarłych
    18.00 D +Irena Banaszak – od zarządu i pracowników spółek Krot-Inwest, Anny Ciepłuch z rodz., współpracowników zakładu przetwórstwa Owocowo-Warzywnego, przyjaciół syna Bartka: Asi, Julity, Julii,Maurycego, Mai Nawrockiej z rodz.; +Zdzisław Kubiak /14 rocz./, +Janina Wasielewska; +Marceli Łuczak i za zm. z rodz.: Łuczaków i Gendaszyków; +Mirosława Tomczak – od Benia Ruszkiewicza z mamą z Żerkowa, Kaźmierczaków z Radlińca, kuzynki Gertrudy, Barbary Waszak oraz Lidii Kubali z rodz.;

    Piątek, 21 czerwiec
    8.30 C Msza św. za zakończenie roku szkolnego Szkoły Podstawowej
    18.00 C +Zygmunt Filipiak – od chrześniaczki Iwony z rodz.

    Sobota, 22 czerwiec
    18.00 D +Piotr Kucharski /6 rocz./, za rodziców: Teresa i Jan Szajda, Aniela i Stefan Kucharscy oraza za zm. z rodziny

    XII Niedziela Zwykła
    8.00 C +Jadwiga i Henryk Cichoń, Kazimiera(k) i Jan Tadyszak; +Ludwika(k) i Jan Dominikowscy i zm. z tych rodzin
    10.00 D +Jadwiga i Stefan Zgolińscy, Zygmunt, Wiktoria, Andrzej Przysieccy
    12.00 D +Władysława(k) i Stanisław(m) Woźniakowie, Halina Piasecka, Edward Wolski i zm. z rodziny

  • intencje 10 – 16.06

    Poniedziałek, 10 czerwiec
    18.00 C +Zofia i Franciszek(m) Szewczyk; +Stefania(k) i Czesław Andraszak i zm. z tych rodzin

    Wtorek, 11 czerwiec
    W intencji parafian

    Środa, 12 czerwiec – Msza św. za wielu zmarłych
    18.00 C +Łucja Główka – od Danki i Marka z rodz., Krajewskich i Ebeling, Andrzeja Mazurka z żoną i rodziny Marek, Starostów z Radlina i Silskich; +Mariola Nowak – od Agnieszki i Czesława Dębowskich z rodz.; Sadowczyków z Jaraczewa, Rajmanów z Chrzana, Reginy Rosiejki z Chrzana, Banaszaków z mamą, Sadowczyków ze Świetomierza, Małgorzaty Raś; +Henryk Parzęczewski – od Feliksa Środy ze Lgowa i Jędrzaków z Żerkowa, Krystyny Kurczalskiej z rodz., Iwony Tomaszewskiej i Alicji z rodz., Kazimiery Nawrockiej z synem z Dobieszczyzny, Haliny i Bogusława Nawrockich z Żerkowa; +Bożena Moszyk – od syna Mirosława z żoną, kuzyna Bogdana z żoną i Zdrojowych, Iwony Zukier, Grażyny Szczepaniak z rodz., społeczności Sz.P. z Chrzana; +Irena Banaszak – od Bielawskich z Panienki, Błażeja Kaźmierczaka z rodz., Barcików z Panienki, Stachowiaków z Chwalęcina; +Leonard Grobelny – od Marii, Antoniego Domagałów z córkami, Bartkowiaków i Koleckich, Idziaszków z Jarocina, Teresy Błaszaków z Zakrzewa, Małgorzaty Ratajskiej i Zbigniewa Szymanowskiego z rodz. chrześniaczki Elżbiety z mężem z Kruczyna, od rodz. Jachowskich, Stanisława Krawczyka z rodziną, Parzyszów z Zakrzewa, Zenona Przybyła z rodz.; +Zygmunt Przysiecki – od szwagierki Steni z rodz., szwagra Bernarda z rodz., od rodz. z Łodzi, Jędrzaków z Wolicy Koziej, Tomczaków z Nowego Miasta; +Jan Tomczak – od Krzysztofa Młodzińskiego; +Sylwester Lis – od Jolanty Pawlickiej z rodz., Sylwii Jankowiak z mężem, Piotra Tomczaka z rodz., Krzysztofa Tomczaka z Sylwią; +Roman Błaszczyk – od Wiśniewskich z Chrzana z synami i mamą; +Bronisław Janicki – od Ireny Glapka, Zdzisławy Grzelak, Marioli i Przemysława Grzelaków, Danuty i Adama Bartkowiaków z rodz., Nowaków i Adrukiewiczów z Dobieszczyzny

    Czwartek, 13 czerwiec
    18.00 D Za zm. z rodz.: Grobelnych i Bandyków

    Piątek, 14 czerwiec
    18.00 C +Marian Tomaszewski – w rocz. śmierci oraz za zm. z rodz.: Tomaszewskich i Filipiaków

    Sobota, 15 czerwiec
    18.00 D +Henryk Górczyński – od wnuków: Sylwii, Zbyszka i Asi z dziećmi, brata Andrzeja z rodz. // Chrzest podczas Mszy św.

    XI Niedziela Zwykła
    8.00 C +Stanisław Jędrzak /17 rocz./, Helena Jędrzak i Jan Wojtysiak
    10.00 D +Stefan, Zygmunt, Jan, Katarzyna Czosnowscy; +Władysław(m), Kazimiera(k), Ewa Szalczyk
    12.00 D +Sylwester /25 rocz./, Maria, Krystyna Nyczke; +Maria Zukier i zm. z rodz.